Բաժանորդագրության պայմաններ և ծանուցում անձնական տվյալների մշակման վերաբերյալ
Ամունդի-Ակբա Ակադեմիա հարթակի բաժանորդագրության ալիքը նախատեսված է միայն «Ամունդի-Ակբա Ասեթ Մենեջմենթ» ՓԲ ընկերության հետ պայմանագիր կնքած Հայաստանում գործունեություն իրականացնող Երևանի Պետական Համալսարանի, Հայաստանի Պետական Տնտեսագիտական Համալսարանի և Հայաստանում Ֆրանսիական Համալսարանի ուսանողների և աշխատակիցների համար, ուստի սեղմելով «Համաձայն եմ» կոճակը՝ դուք հավաստիացնում եք, որ հանդիսանում եք նշված համալսարաններից առնվազն մեկում հաշվառված և ուսուցում ստացող անձ կամ նշված համալսարաններից առնվազն մեկի հետ ՀՀ աշխատաքային օրենսդրության իմաստով աշխատանքային հարաբերությունների մեջ գտնող անձ։
Սեղմելով «Համաձայն եմ» կոճակը՝ դուք համաձայնում եք «Ամունդի-Ակբա Ասեթ Մենեջմենթ» ՓԲ ընկերությանը (այսուհետ՝ Մշակող կամ Ընկերություն) փոխանցելու Ձեր կողմից լրացված անձնական տվյալները* (անուն, ազգանուն, էլեկտրոնային փոստի հասցե, համալսարան), որի հիման վրա Ընկերությունն իրավունք կունենա մշակելու դրանք՝ սույն ծանուցման մեջ նշված պայմաններով և նպատակներով։
Անձնական տվյալների մշակումը հետապնդում է Ամունդի-Ակբա Ակադեմիա հարթակի և մեր գործունեության վերաբերյալ իրազեկվածության մակարդակի շարունակական բարձրացման նպատակ։ Ուստի, Ձեր կողմից տրամադրված տվյալները շարունակաբար օգտագործվելու են Մշակողի կողմից տեղեկատվական նյութեր տրամադրելու, ինչպես նաև վերջինիս կազմակերպած միջոցառումների մասին տեղեկացնելու/հրավիրելու համար, որի դեպքում Մշակողը կարող է փոխանցել դրանք միջոցառման շրջանակներում իրեն ծառայություն մատուցող անձանց։
Ձեր անձնական տվյալները կարող են մշակվել հետևյալ եղանակներով՝ հավաքագրում և պահպանում Մշակողի տվյալների համակարգում, օգտագործում տեղեկատվական արշավներում / էլ․ հաղորդակցություններում և փոխանցում այլ անձանց՝ սույն ծանուցման մեջ նշված պայմաններով։
Անձնական տվյալների մշակման հետ կեպված Ձեր իրավունքներին կարող եք ծանոթանալ «Անձնական տվյալների պաշտպանության մասին» ՀՀ օրենքում (այսուհետ՝ Օրենք)։ Նշված Օրենքի հիման վրա, ի թիվս այլ իրավունքների, Դուք կարող եք հետ կանչել Ձեր անձնական տվյալները՝ amundiacba.academy@amundi.com էլեկտրոնային հասցեին հաղորդագրություն ուղարկելով: Հիմք ընդունելով Ձեր հաղորդագրությունը՝ մենք ոչ միայն կդադարենք Ձեզ էլ․ հաղորդակցություն ուղարկելը, այլև կհեռացնենք Ձեր անձնական տվյալները մեր տվյալների համակարգից: Ձեր կողմից համաձայնությունը հետ չկանչվելու դեպքում, Մշակողը իրավունք կունենա մշակել/օգտագործել դրանք հետագայում կազմակերպվելիք բոլոր միջոցառումների, տեղեկատվական արշավների շրջանակներում։
«Ամունդի-Ակբա Ասեթ Մենեջմենթ» ընկերությունը ՀՀ-ում գրանցված իրավաբանական անձ է, որի գրասենյակը գտնվում է ՀՀ, ք. Երևան, Վազգեն Սարգսյան 10, տարածք 100-101 հասցեում:
*անձնական տվյալ` ֆիզիկական անձին վերաբերող ցանկացած տեղեկություն, որը թույլ է տալիս կամ կարող է թույլ տալ ուղղակի կամ անուղղակի կերպով նույնականացնել անձի ինքնությունը:

The Amundi-Acba Academy subscription channel is intended exclusively for students and employees of Yerevan State University, the Armenian State University of Economics, and the French University in Armenia (UFAR), which operate in Armenia and have entered into an agreement with "Amundi-Acba Asset Management" CJSC. Therefore, by clicking the "I Agree" button, you certify that you are an individual currently enrolled at or employed by at least one of the aforementioned universities within the meaning of the Labor Code of the Republic of Armenia.
By clicking the "I Agree" button, you consent to provide your completed personal data* (first name, last name, email address, university) to "Amundi-Acba Asset Management" CJSC (hereinafter: the Processor or Company). On this basis, the Company shall have the right to process said data under the terms and for the purposes specified in this notice.
The processing of personal data is conducted for the purpose of continuously increasing awareness regarding the Amundi-Acba Academy platform and our activities. Consequently, the data provided by you will be used by the Processor on an ongoing basis to provide informational materials, as well as to notify or invite you to events organized by the Processor. In such cases, the Processor may transfer this data to third parties providing services to the Company within the framework of those events.
Your personal data may be processed through the following methods:
• Collection and storage within the Processor's data system.
• Use in information campaigns and electronic communications.
• Transfer to third parties under the conditions specified in this notice.
You may familiarize yourself with your rights regarding the processing of personal data in the RA Law "On Protection of Personal Data" (hereinafter: the Law). Pursuant to this Law, among other rights, you have the right to withdraw your personal data by sending a message to: amundiacba.academy@amundi.com.
Upon receiving your request, we will not only cease sending you electronic communications but will also remove your personal data from our data system. Unless your consent is withdrawn, the Processor reserves the right to process/use your data for all future events and information campaigns.
"Amundi-ACBA Asset Management" is a legal entity registered in the Republic of Armenia, whose office is located at 10 Vazgen Sargsyan Street, premises 100-101, Yerevan, Republic of Armenia.
* Personal data: any information about an individual that enables, or could enable, the direct or indirect identification of that individual.